Stäng

Din kundvagn(0)

Kundvagnen är tom
Totalt 0 kr
Till kassan
Stort urval av begagnade restaurangmaskiner Trygg betalning

Adress

Köksbörsen AB
Storängsvägen 19
115 42 Stockholm

E-post: info@koksborsen.com

Telefon

VÄXEL
08-661 46 40

Försäljning, Stockholm
08-661 46 40

VD/ägare
Fredrik Lindh 070-4389174
fredrik@koksborsen.com

Projekt/säljare, Stockholm
Mikael Krasa 070-5575729
mikael@koksborsen.com

Projekt/säljare, Stockholm
Philip Corlin 070-4389172
philip@koksborsen.com

Projekt/säljare, Stockholm
Anton Sandring 0730-720927
anton@koksborsen.com

Innesäljare/ordermottagare
Carola Anemyr 070-2001829
carola@koksborsen.com

Projekt/säljare, Göteborg Region Västsverige
Zeljko Anic 0769-274274
zeljko@koksborsen.com

Projekt/säljare, Malmö Region Syd
Johan Corlin 070-4389944
johan@koksborsen.com

Projekt/säljare, Skellefteå, Umeå Region Norr
Jan-Olov Dahlberg, 070-4389182
Jan-Olov@koksborsen.com

Logistik/serviceansvarig
Carola Anemyr 08-6614647
service@koksborsen.com

Leverans, Stockholm
Tony Forslund, Karl Gustav Karlsson
service@koksborsen.com
08-661 46 47

Service, Stockholm
Jarek
service@koksborsen.com
08-661 46 47

Ekonomi/fakturafrågor
filippa@koksborsen.com
08-6614640

Bli kontaktad av oss

Ditt namn:
Ditt företag:
Ditt telefonnummer:
Din e-postadress: *
Meddelande:
Genom att använda detta formulär samtycker jag till att de personuppgifter jag uppgett registreras och behandlas i syfte att kunna hjälpa mig med mitt ärende. Behandlingen följer integritetspolicyn hos Köksbörsen AB.

Öppettider

Vårt showroom, lagare och växel har öppet.
Mån - Fre: 08.00 - 17.00
Standardvy | Byt till Mobil vy